Новини
Голодомор 1932 – 1933 років
Пам'яті мільйонів українських селян, які загинули мученицькою смертю від голоду, заподіяного сталінським тоталітаризмом у 1932 – 1933 роках.
Зустріч з учасниками АТО
Для розправлених крил
Час звитяг у бою.
Я за тебе весь біль,
Брате мій, відболю.
Відмолю тя в небес
Я від смерті обійм,
Хай навіки би щез
Привид цих лютих війн.
Не згори під вогнем,
Не схили голови,
Прошу в Бога одне:
«Повертайся живим!!!»
Ці слова стали заголовком до зустрічі з учасниками АТО: Береговим Олександром, Рудюком Євгенієм, Канєвим Миколою.
День української писемності та мови
У нашій школі сьогодні світло і тепло, адже ми відзначаємо День української писемності та мови. Учні 7 класу та класний керівник Півторак Л.В. підготували відкриту виховну годину на тему: « О мово рідна! Слово рідне».
Рідна мова – це мова, що першою засвоюється дитиною і залишається зрозумілою на все життя.
Рідною прийнято вважати мову нації, мову предків, яка пов'язує людину з її народом. Українська мова співуча й натхненна.
У ній « цвіт садів вишневих,
Зачарованість Десни,
Жива міцність духу,
Тиха хвиля Бугу.»
Учні 7 класу засвідчили, що вони люблять та шанують мову, дбають про її чистоту. Закликали також усіх усвідомити, що наша мова – найкраща у світі.
Хай у серці кожного завжди горить і ніколи не згасає свічечка любові до рідної мови.
Пам'ять не згасає
Чимало свят дарує нам календар, та є два свята – величне свято Перемоги 9 Травня та День визволення України від фашистських загарбників 28 жовтня, найсвятіші для нашого народу!
Саме 28 жовтня учні школи підготували і провели тематичну лінійку присвячену 70 річниці визволення України від фашистських загарбників.
Вона прийшла – визволення година.
Як музика братам, звучить гарматний грім,
Із попелу встає прекрасна Україна
І руки простягає визволителям своїм.
Ішли солдати у бій із ворогом, проливаючи кров за кожен клаптик рідної землі, за кожну хату. Вони йшли до перемоги, наближаючи її ціною власного життя. Комусь із них випало щастя пережити роки воєнного лихоліття, а комусь судилося спочити вічним сном, так і не побачивши мирної блакиті неба. Проте їх навіки об'єднали любов до Батьківщини і мрія про її щастя.
Не щезли з пам'яті людської великий подвиг і велика трагедія нашого народу – його битва, його перемога над фашизмом. Спогади…Пам'ять…Вона нетлінна і вічна. Неспинно спливають роки. Все далі відходять в історію грізні роки Великої Вітчизняної війни. Давно відлунали канонади запеклих боїв, проросли травою окопи, над землею знову сходять мирні світанки. Але сьогодні, коли на сході країни відбуваються страшні воєнні події, ми по – особливому маємо ставитися до тих подій, що відбувалися 70 років тому. Ще рік назад здавалося, що вже ніколи наша незалежна Україна не буде горіти в вогні, не будуть гинути люди, не буде чути плач дітей.
Учні та вчителі школи вшанували хвилиною мовчання загиблих у Великій Вітчизняній війні, загиблих, які виконували свій патріотичний обов'язок на сході країни.
Закінчилася тематична лінійка покладанням квітів до братської могили та обеліска загиблим у Великій Вітчизняній війні односельцям.
Шкільні таланти
Нещодавно в школі проходила виставка «Мистецтво оригамі». Дитячій фантазії не було меж, роботи були гарними, цікавими, яскравими. Майже всі учні школи взяли участь у цьому конкурсі. Найактивнішими виявилися учні 4, 8,2,3,7,1,6 та 5 класів.
За зайняте І місце грамотою нагороджено учнів 6, 8 та 7 класів.
За ІІ місце нагороджено учнів 1 та 4 класів.
За ІІІ місце учнів 5 та 3 класів.
Найбільше хочеться подякувати таким учням школи: Серезадінов А. – 8 клас Максименко Г.-6 клас, Максименко Д. -6 клас, П’яста В.- 6 клас, Шаталюк Н.- 6 клас, Климчук Л. – 6 клас, Яковенко І.- 6 клас, Серебряков М.- 6 клас, Слободян В. – 6 клас, Будз В., Савчук Д., Антонюк Е.- 5 клас, Соловей Н. та Страпак Л.- 7 клас, Ковальова А.,Кузьменко В., Незнаєнко Ж., Кармаліта К., Волошенюк В. – 1клас, Задорожний В., Незнаєнко А. -3 клас, Криштофоров В., Нечипорук Е., Шаматайло А., Шаматайло К., Овчаренко К., Кардаш Ю., Майорова К., Польгуль Д., Польгуль Т.- 2клас.
Вивчаємо традиції
14 жовтня в День Покрови Пресвятої Богородиці українці відзначають також і День українського козацтва. Козацтву належить особливе місце в історії України та в історичній пам'яті українського народу. Саме козацтво було тією силою, яка активно впливала на історію України XVII – XVIII ст.
Свято Покрова Пречистої Богородиці з давніх давен зміцнювало в душах козаків надію на опіку і заступництво Матері Бога Живого. З метою виховання патріотизму, поваги до традицій українського народу в школі був проведений виховний захід «Хто такий козак?». Учні у своєму виступі продемонстрували традиції українського козацтва, його боротьбу за свободу та незалежність, виявили високий рівень підготовки до свята.
Класному керівнику 6 класу Бенедюк Г.Л. у повній мірі вдалося реалізувати розвиваючі, виховні, пізнавальні можливості заходу. Присутні на святі батьки, вчителі, учні отримали незабутні враження від чудового свята.
.gif)

Навігація
- Головна
- Режим роботи
- Про школу
- Педагогічний колектив
- Учнівський колектив
- Навчально-методична робота
- Атестація педагогічних працівників
- Виховна робота
- Тематичні інформаційні матеріали
- Навчальні кабінети
- Наші досягнення
- Бібліоманія
- Прозорість та інформаційна відкритість закладу
- Критерії, правила і процедури оцінювання здобувачів освіти
- Охоплення навчанням
- Поради психолога
- Недискримінаційне середовище в школі
- Протидія булінгу
- Першокласнику
- Профорієнтир
- НУШ
- ДПА
- ЗНО/НМТ
- Пошта
- Новини
- Оголошення
- Корисні ресурси
- Вибір підручників
- Цивільний захист у закладі
- Дистанційне навчання
- 1 клас
- 2 клас
- 3 клас
- 4 клас
- 5 клас
- 6 клас
- 7 клас
- 8 клас
- 9 клас
- 10 клас
- 11 клас
