Новини

  Зустріч з учасниками АТО

  Для розправлених крил
  Час звитяг у бою.
  Я за тебе весь біль,
  Брате мій, відболю.
  Відмолю тя в небес
  Я від смерті обійм,
  Хай навіки би щез
  Привид цих лютих війн.
  Не згори під вогнем,
  Не схили голови,
  Прошу в Бога одне:
  «Повертайся живим!!!»

  Ці слова стали заголовком до зустрічі з учасниками АТО: Береговим Олександром,  Рудюком Євгенієм,  Канєвим Миколою.

  24.11.2014 | Aдмін | Читати далі

  День української писемності та мови

  У нашій школі сьогодні світло і тепло, адже ми відзначаємо День української писемності та мови. Учні 7 класу та класний керівник  Півторак Л.В. підготували відкриту виховну годину на тему: « О мово рідна! Слово рідне».
   Рідна мова – це мова, що першою засвоюється дитиною і залишається зрозумілою на все життя.
  Рідною прийнято вважати мову нації, мову предків, яка пов'язує людину з її народом. Українська мова співуча й натхненна.
  У ній « цвіт садів вишневих,
  Зачарованість Десни,
  Жива міцність духу,
  Тиха хвиля Бугу.»
  Учні 7 класу засвідчили, що вони  люблять та шанують мову, дбають про її чистоту. Закликали також усіх усвідомити, що наша мова – найкраща у світі.
  Хай у серці кожного завжди горить і ніколи не згасає свічечка любові до рідної мови.

  12.11.2014 | Aдмін | Читати далі

  Пам'ять не згасає

  Чимало свят дарує нам календар, та є два свята – величне свято Перемоги 9 Травня та День визволення України від фашистських загарбників 28 жовтня, найсвятіші для нашого народу!
  Саме 28 жовтня  учні школи підготували і провели тематичну лінійку присвячену 70 річниці визволення України від фашистських загарбників.
          Вона прийшла – визволення година.
         Як музика братам, звучить гарматний грім,
       Із попелу встає прекрасна Україна
         І руки простягає визволителям своїм.

             Ішли солдати у бій із ворогом, проливаючи кров за кожен клаптик рідної землі, за кожну хату. Вони йшли до перемоги, наближаючи її ціною власного життя. Комусь із них випало щастя пережити роки воєнного лихоліття, а комусь судилося спочити вічним сном, так і не побачивши мирної блакиті неба. Проте їх навіки об'єднали любов до Батьківщини і мрія про її щастя.
      Не щезли з пам'яті людської великий подвиг і велика трагедія нашого народу – його битва, його перемога над фашизмом. Спогади…Пам'ять…Вона нетлінна і вічна.  Неспинно спливають роки. Все далі відходять в історію грізні роки Великої Вітчизняної війни.  Давно відлунали канонади запеклих боїв, проросли травою окопи, над землею знову сходять мирні світанки.  Але сьогодні, коли на сході країни відбуваються страшні воєнні події, ми по – особливому маємо ставитися до тих подій, що відбувалися 70 років тому. Ще рік назад здавалося, що вже ніколи наша незалежна Україна не буде горіти в вогні, не будуть гинути люди, не буде чути плач дітей.
           Учні та вчителі школи вшанували хвилиною мовчання загиблих у Великій Вітчизняній війні, загиблих, які виконували свій патріотичний обов'язок на сході країни.
         Закінчилася тематична лінійка покладанням квітів до братської могили та обеліска загиблим у Великій Вітчизняній війні односельцям.

  04.11.2014 | Aдмін | Читати далі

  Шкільні таланти

  Нещодавно в школі проходила виставка «Мистецтво оригамі». Дитячій фантазії не було меж, роботи  були гарними, цікавими, яскравими. Майже всі учні школи взяли участь у цьому конкурсі. Найактивнішими виявилися учні 4, 8,2,3,7,1,6 та 5 класів.

     За зайняте І місце грамотою нагороджено учнів 6, 8 та 7 класів.

     За ІІ місце нагороджено учнів 1 та 4 класів.

     За ІІІ місце учнів 5 та 3 класів.

       Найбільше хочеться подякувати таким учням школи:  Серезадінов А. – 8 клас  Максименко Г.-6 клас,  Максименко Д. -6 клас, П’яста В.- 6 клас, Шаталюк Н.- 6 клас, Климчук Л. – 6 клас, Яковенко І.- 6 клас, Серебряков М.- 6 клас,  Слободян В. – 6 клас, Будз В., Савчук Д., Антонюк Е.- 5 клас, Соловей Н. та Страпак Л.- 7 клас, Ковальова А.,Кузьменко В., Незнаєнко Ж., Кармаліта К., Волошенюк В. – 1клас,   Задорожний В., Незнаєнко А. -3 клас,     Криштофоров В., Нечипорук Е., Шаматайло А., Шаматайло К., Овчаренко К., Кардаш Ю., Майорова К., Польгуль Д., Польгуль Т.- 2клас.

  04.11.2014 | Aдмін | Читати далі

  Вивчаємо традиції

  14 жовтня в День Покрови  Пресвятої  Богородиці українці відзначають також і День українського козацтва. Козацтву належить особливе місце в історії України та в історичній пам'яті українського народу. Саме козацтво було тією силою, яка активно впливала на історію України XVII – XVIII ст.
  Свято Покрова Пречистої Богородиці з давніх давен зміцнювало в душах козаків надію на опіку і заступництво Матері Бога Живого.  З метою виховання патріотизму, поваги до традицій українського народу в  школі був проведений виховний захід «Хто такий козак?». Учні   у своєму  виступі продемонстрували  традиції українського козацтва, його боротьбу за свободу та незалежність,  виявили високий рівень підготовки до свята.
   Класному керівнику 6 класу Бенедюк Г.Л. у повній мірі вдалося реалізувати розвиваючі,  виховні,  пізнавальні можливості заходу.  Присутні на святі батьки,  вчителі,  учні отримали незабутні враження від чудового свята.

  21.10.2014 | Aдмін | Читати далі

  Відродження

  14 жовтня на території нашого села на чолі з Верховним отаманом ВГО "Селянське козацтво України", генералом козацтва України, професором, академіком Національної академії наук Леонідом Григоровичем Шморгуном відбулося "Козацьке дійство", в рамках якого було створено козацьку спільноту села, обрано козацького отамана Максименка В.І., посвячено в козачат учнів нашої школи із врученням приписних грамот, які засвідчують їх приналежність до куреня лелечат ВГО «СКУ». , закладено фруктовий сад козацької звитяги на території  школи та відвідано могилу-курган славетного козака Данила Нечая де діти були присутніми на посвяті в козаки старших членів громад с.Красне та Черемошне. Наприкінці дійства усіх пригощали смачним козацьким кулешем та юшкою. На заході були присутні голова Броварського культурно – просвітницького центру «Берегиня», поетеса Юлія Савченко (Берегиня ВГО СКУ),начальник генерального штабу ВГО «СКУ» О.Г.Чуприна, головний отаман у Вінницькій області ВГО «СКУ», радник Верховного отамана ВГО «СКУ» Секрет Ганна Василівна, жителі сіл Красне та Черемошне.Сучасне  українське козацтво є спадкоємцем та продовжувачем ідейних, духовних, моральних та культурних традицій багатьох поколінь, тож такі заходи сприяють відродженню нашої нації, допомагають молодому поколінню повірити у себе та своє майбутнє.

   

  18.10.2014 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 «44» 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61
  Всього новин: 366