Першокласнику

 

Шановні батьки майбутніх першокласників!

 З  30 квітня до 31 травня (включно) триватиме прийом заяв батьків для зарахування дітей до 1 класу.

Заяви можна подати до закладу або зареєструвати самостійно на сайті 

«Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти».

     Зарахування дітей до 1 класу здійснюється у відповідності до Наказу МОН № 367 від 16.04.2018 р. «Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти».

1. Зарахування дітей до 1 класу здійснюється відповідно до закріпленої території обслуговування, на якій проживає дитина чи один із батьків.
2. 1 червня 2021 року видається наказ про зарахування до 1 класу.
3. Право на першочергове зарахування мають:
- діти, які проживають на території обслуговування,
- діти, які є рідними братами (сестрами) дітей, які здобувають освіту в закладі,
- діти працівників закладу.
4. Для зарахування до 1 класу необхідно подати такі документи:
1)     Заява.
2) Копія свідоцтва про народження дитини (з пред’явленням оригіналу). 
3) Оригінал або копії медичної довідки за формою ПОД № 086-1/0, затвердженою наказом МОЗ України від 16.08.2010 р. № 682, яка містить інформацію про результати медичного огляду та рекомендації щодо занять фізичної культури. 
4) Довідка за формою № 063/0 «Картка профілактичних щеплень», затверджена наказом МОЗ України від 10.01.2006 р. № 1 (лист МОН України від 29.03.2018 р. № 111-01/89). 
5) Один з документів, визначений пунктом 5 розділу ІІ цього Порядку (у разі необхідності підтвердження права на першочергове зарахування) – паспорт або довідка про реєстрацію місця проживання (оригінал та копія відповідного документа).
 6) У разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини, до заяви можуть додаватися оригінал або копія висновку про комплексну чи повну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини чи витяг з протоколу засідання ПМПК.
5. Зарахування на вільні місця здійснюється протягом 1-15 червня (при наявності відповідних документів).
6. Наказ про кількість зарахованих учнів до 1 класу та їх список буде оприлюднено на сайті школи в рубриці Охоплення навчанням.
 
  
Звертаємо Вашу увагу на те, що з метою дотримання протиепідеміологічних заходів необхідно дотримуватися належних санітарно-гігієнічних правил, соціального дистанціювання. Використовувати засоби індивідуального захисту (маски, рукавички).