Новини

  Небезпечний вогонь

  Завершився тиждень протипожежної безпеки. В рамках тижня відбулися різні заходи.
  Діти із задоволенням прийняли участь у конкурсі плакатів на протипожежну тематику.
  Шкільна агітбригада «Спалах» виступила перед дітьми з агітаційною програмою: «101 – розповість, покаже і застереже від біди, що чатує на кожному кроці»

   

     

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  07.02.2013 | Aдмін | Читати далі

  Незалежне оцінювання

  До відома учнів та батьків!

  Участь у зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО) дає можливість реалізувати право дитини стати студентом вищого навчального закладу України. Реєстрація на ЗНО-2013 триває з 04 січня 2013 року до 05 березня 2013 року. Детальну інформацію можна знайти на сайтах УЦОЯО ( www.testportal.gov.ua/) або ВРЦОЯО (www.vintest.org.ua/ )

  30.01.2013 | Aдмін | Читати далі

  День Соборності України

  Соборність...     

        Майже 100 рокiв тому це слово було вписане в iсторiю українського народу, але святковим днем українського календаря воно стало тiльки вiд недавна. Лише за умов державотворчих процесiв в Українi цей день набув своєї чинностi. Так трапилось, що на протязi багатьох столiть iсторичного розвитку Україна не мала власної державностi i єдиної територiї. 

        22 сiчня I919р. у Києвi на площi святої Софiї вiдбулося урочисте проголошення злуки УНР i ЗУНР. Пiд час урочистостей представник директорiї Федiр Швець проголосив довгоочiкуваний Унiверсал.
  Все, що мрiялось вiками,
  Сповнилось, настало!
  «Ще не вмерла Україна» —
  Гордо прозвучало.

  В цей день наша шкільна родина зiбралася на урочистій лінійці, щоб нагадати: Україна — це високорозвинена держава, що вона могутня духом, має свою iсторiю, до речi, дуже багату, культуру i мистецтво.
  Любi, друзi! Хоч маленькi,
  Ми вже добре знаєм,
  Що звемося українцi
  Й українських предкiв маєм.
  Батько, мати, брат, сестричка
  І всi iншi члени роду,
  Всi належать до одного
  Українського народу.

   

  25.01.2013 | Aдмін | Читати далі

  Шкільний театр

  Хто в дитинстві не мріє бути артистом? Адже це так цікаво! Пробують себе на артистичні здібності і наші учні. Нещодавно з великим успіхом в нашій школі відбулася прем'єра роботи драматичного гуртка. Це була вистава "Різдвяне чудо", в якій діти розповіли та показали чудесну історію народження Ісуса Христа. Після вистави керівник гуртка Герасименко О.В. провела цікаву вікторину, на якій переможці отримували солодкі подарунки. Тепер діти школи з нетерпінням чекатимуть наступної вистави, до підготовки якої наші "артисти" вже приступили.