Новини

  Робота з батьками

    Стало доброю традицією в нашій школі проводити загальношкільні батьківські збори у незвичному режимі. Ось і цього разу батьківський та учительський колективи зібралися за «круглим столом», аби вирішити шляхи розвитку навчально-виховної роботи в новому навчальному році.

  16.10.2013 | Aдмін | Читати далі

  Рідна школо, зустрічай гостей!

  Промайнуло літо. Новий навчальний рік розпочався цікаво і радісно гарним святом Першого дзвоника. Під час свята лунали пісні про школу, першокласники розповідали свої перші шкільні вірші, а учні 11 класу на правах найстарших пригощали їх смачною козацькою кашою. Було вручено багато Похвальних листів, Грамот, Подяк, Дипломів та подарунків, а кращим учням оголошено призові стипендії.

  Приємно було чути теплі вітання від шанованих гостей, спонсорів. Так, на святі були присутні заступник голови районної ради Жовмір Олег Іванович, сільський голова Максименко Володимир Іванович, депутат районної ради, генеральний директор СП "Агромаш" с. Красне Пономар Юрій Васильович, заступник генерального директора ТОВ "Красне-Агроінвест" Загоруйко Леонід Іванович. Відбувся на святі і цікавий момент зустрічі поколінь, адже до школи завітали випускники , які рівно 55 років тому вперше сіли за шкільні парти, від їх імені всіх привітав колишній учень, нині професор, доктор фізико-математичних наук інституту математики Академії наук м. Києва Новицький Віктор Володимирович.

  Старт зроблено, тож успіхів усім у новому навчальному році, адже всіх чекає до себе гарна, чиста, простора й ошатна рідна школа!

        

   

   

   

  03.09.2013 | Aдмін | Читати далі

  Подвійне свято

  12 червня відбулося свято, яке назвали "подвійним". Адже відбувся урочистий випуск учнів 9 класу, на якому учням вручили свідоцтва про отримання  неповної середньої освіти, похвальні грамоти та подяки, звучали напутні слова з вуст директора школи Решетнік Галини Петрівни, класного керівника Будніка Леоніда Адамовича, учнів школи.

       

  Після цього відбулося веселе закриття табірної зміни "Світанок", яке й стало початком "справжніх" канікул.

  12.06.2013 | Aдмін | Читати далі

  Випускний бал

        Ось і настав цей день-день літній, прощальний,  але найпам’ятніший він і трішечки печальний ! Цей день, 31 травня, – особливий, його немає в жодному календарі, але про нього всі знають, його завжди  всі чекають. Випускний  шкільний останній  бал  … У цьому святі  зустрічаються біль розлуки і світло надій, сум розставання і радість зустрічі з майбутнім. Напевно, не знайшлося жодної дорослої людини, яка  б не хвилювалася. І це зрозуміло, адже кожен  переживав такі хвилини прощання зі шкільним життям. Шкільні роки –це цікаві зустрічі та вечори, конкурси і вікторини, улюблені уроки, веселі шкільні перерви, перші радощі та перші  розчарування, перше кохання.

        У святковій залі нашої школи зібрались випускники, батьки, поважні гості, учителі. А розпочалось  свято хвилюючим виступом директора  школи – Решетнік  Галини Петрівни, яка щиро, по – материнськи побажала доброї долі  нашим випускникам, успіхів у самостійному дорослому житті. «Довгих 11 років  крок за кроком  ви йшли до цього дня, долаючи перешкоди, переживаючи поразки та святкуючи перемоги і, нарешті, ваша праця в складній, але шкільній Крайні знань завершена й оцінена. Підтвердженням цього будуть атестати зрілості –документи про середню освіту»-сказала Галина Петрівна. Ось і отримали випускники Краснянської СЗОШ І – ІІІ ступенів державний документ – путівку в доросле життя. А шлях до отримання цієї путівки розпочався чудового вересневого ранку, коли наші випускники, тримаючись за мамину долоню, прийшли до школи. Їхні очі зустрілися з привітними, лагідними очима  першої учительки- Барської  Тамари Степанівни. Це вона повела їх за собою у чарівний світ знань, такий складний і незвіданий. Сьогодні Тамара Степанівна хвилюється, сумує разом зі своїми учнями, бажає їм: «Щоб у вузи поступили, роботу щоб усі знайшли, і мали хату чи квартиру, в достатку і радості жили». Не менш хвилюючим був і виступ класного керівника Атаманенка Олександра Юровича, який побажав «радості від життя, щоб задумані мрії збулися і щоб учителі й батьки раділи всі за вас». Прийшов привітати випускників і сільський голова – Максименко Володимир Іванович.
    Батьки благословили своїх дітей хлібом – сіллю, перев’язавши їх вишитими рушниками, які символізують щасливе, безтурботне життя.
     І ось, нарешті, настала та мить, коли випускники закружляли у прощальному шкільному вальсі… Не знайшлося жодної людини на святі, яка б у цю хвилину не проронила сльозу. Випускники вручили квіти батькам, учителям. Своїм наставникам подякували за мудрість, за те, що сіяли у їхніх серцях «добре, розумне і вічне».

  Силу духу черпайте і в любові,
  Бережіть вірних друзів своїх
  І вшановуйте батьківське слово
  та мудру вчительську пораду!

   

  12.06.2013 | Aдмін | Читати далі

  Останній дзвінок

          День сьогодні такий незвичайний,
          Сонце встало, умите в росі.
          Скликав в школу нас дзвоник останній
          І зібрались на свято усі.

      Сьогодні у нас свято останнього дзвоника, ми з нетерпінням чекали його, бо попереду літні канікули, а для наших випускників це і радісне і сумне свято,  бо  продзвенить для них він востаннє і покличе у незвідані далі...

     

     

        Протягом 11-ти років шкільний дзвінок був невід’ємною частиною життя наших одинадцятикласників, кликав їх  до нових знань і сповіщав про закінчення  уроків. Ми підкорялися його командам, поспішали на його поклик. І лише раз на рік, коли він звучить востаннє, ні вчителі, ні учні нікуди не поспішають. Випускники мріють уповільнити плин часу, адже дитинство іде від них без вороття.
       Останній дзвінок – це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято. Скільки в ньому спогадів, мрій, сподівань, радості, смутку, світлої печалі…
       До того ж ,цьогорічне свято незвичайне й тим, що на нього завітали високоповажні гості, а саме: перший заступник голови обласної державної адміністрації Боровський Максим Алімович, голова районної державної адміністрації Муляр Віталій Володимирович, начальник районного відділу освіти Помацький Олександр Федорович та голова селищної ради Максименко Володимир Іванович. Крім теплих побажань від гостей учні школи отримали й гарні подарунки.
                       Дзвінок останній – перший крок в житті,
                       Палкий порив і юності надії.
                       Нехай щастить вам, друзі, на путі

                      І хай здійсняться світлі ваші мрії!

   

  12.06.2013 | Aдмін | Читати далі

  Кращий клас

  Перемога в районному конкурсі  щоразу стає значною подією для нашої школи. От і цього разу учні 8 класу (кл. кер. Блага Л.Б.), взявши участь у конкурсі  "Кращий клас", здобули перше місце в номінації  "Інтелект майбутнього". Перемога завжди спонукає до нових звершень, тож у планах і надалі працювати на підвищення власного рівня та іміджу школи.

  Самопрезентація  Вручення грамот та подарунків  Додому з перемогою 

  12.06.2013 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 «55» 56 57 58 59 60 61
  Всього новин: 366