Новини

  Випуск у початковій школі

    У народі  кажуть,  що все має свій початок і свій кінець. Ось і в нас завершилося навчання у початковій школі –  підсумком став випускний бал. До випуску  готувалися майже цілий рік: вчилися співати, танцювати, розказувати вірші.
  Хлопчики з дівчатками танцювали прекрасний вальс, дівчатка виконували танець «Віночок», діти співали пісні про друга, про маму, про перерву, школу, усмішку та інші. Свято пройшло чудово, хоча так не хочеться розлучатися з першою учителькою Шереметою  Світланою Василівною,  яка віддала дітям стільки сил, любові, терпіння, материнської доброти. Та її праця й настанови стануть у пригоді в подальшому шкільному житті.
   

  12.06.2013 | Aдмін | Читати далі

  День Перемоги

  Чимало свят дарує нам весна,

  Як в рідний дім повернення з дороги.

  Та є найбільш хвилюючим для нас

  Величне Свято Перемоги.

     Саме такими словами розпочали свої привітання учні нашої школи під час проведення святкового мітингу присвяченого 68 – річниці з  Дня Перемоги над німецько – фашистськими загарбниками.

      В цей день, 9 травня, біля меморіалу слави зібралося майже все село для вшанування пам'яті загиблих у Великій Вітчизняній війні, вшанування пам'яті померлих після війни ветеранів та тих, хто сьогодні залишився з нами.

      З нашого села на війну було призвано 868 офіцерів та рядових. Не повернувся з війни 271 воїн, їх імена викарбувані на граніті меморіалу слави, 54 чоловіки прийшли з війни інвалідами.

                 Кожен землю вберіг від навали,

                 В граніті навічно застиг.

                 Де пам'ятник Вічної Слави

                 У центрі села височить.

         

          

   

  13.05.2013 | Aдмін | Читати далі

  Прощавай, Букварику!

  Травень місяць. Час підбивати перші підсумки роботи. Чого навчились? Що нового дізнались ? Першими звітують про свободу учні 1 класу на святі «Прощавай, Букварику». Вивчені всі літери, засвоєно навички читання. Пройдено перший підручник у школі  - «Буквар». Як тут не радіти. Свою радість вони розділяють і з першою вчителькою, і з друзями, учителями, і, звичайно, найріднішими людьми у світі – своїми батьками. Побажаємо їм нових успіхів у навчанні , гарних оцінок та веселих канікул.

   

  08.05.2013 | Aдмін | Читати далі

  Тиждень екології

        З метою формування екологічної культури особистості, усвідомлення себе частиною природи, виховання відчуття відповідальності за природу як національне багатство у школі з 15.04 по 21. 04.2013 року проведено тиждень екології. Протягом тижня були проведені природоохоронні акції «Первоцвіти», «Галерея кімнатних рослин», «Посади дерево», «День довкілля». Учні молодших класів прийняли участь у конкурсі малюнків на екологічну тематику: «Станемо на захист первоцвітів». Учні старших класів прийняли участь в екологічній конференції: «Майбутнє планети в наших руках».

         

  Учні середніх класів підготували виступ агітбригади «Екосвіт». Силами учнів 7,10,11 класів було висаджено біля школи 150 різноманітних дерев. 

  Тиждень екології пройшов цікаво та змістовно, тому що ще змалечку потрібно навчати дітей відчувати та оберігати надзвичайну красу природи, розвивати почуття дбайливого господаря своєї землі, формувати у підростаючого покоління природоохоронні навички.

  08.05.2013 | Aдмін | Читати далі

  Незабутня зустріч

  68 років тому відгриміли останні залпи Великої Вітчизняної війни. Та пам’ять ніколи не вмирає, вона – лакмусовий папірець, який вивіряє молоде покоління на людяність, гуманність, благородство. З кожним роком усе менше стає ветеранів, учасників ВВв. Тому безцінною є кожна хвилина живого спілкування з ними. Напередодні свята Перемоги відбулась зустріч біля пам’ятника загиблим воїнам с.Красного учнів школи з головою спілки ветеранів Тиврівського району Войтенко Іваном Петровичем та заступником голови районної спілки радянських офіцерів Шуптою Олександром Семеновичем. Цікавими були розповіді колишніх солдат , які ціною власного життя захищали мирне наше сьогодення. Пам’ять про віковічний подвиг солдат  у роки Великої Вітчизняної війни завжди буде в серцях юних, у серцях прийдешніх поколінь.

        

  08.05.2013 | Aдмін | Читати далі

  Тиждень цивільного захисту

  З метою створення безпечних і нешкідливих умов навчання, праці та профілактики дитячого травматизму в школі з 22.04 по 26.04.2013 року було проведено тиждень цивільного захисту та безпеки життєдіяльності. Протягом тижня були проведені такі заходи, як: виставка дитячих робіт «Охорона праці очима дітей»; практичні заняття на знання правил надання першої долікарської допомоги «Допоможи другу» для учнів 5 – 8 класів; бесіди та виховні години з питань безпеки життєдіяльності.

  В рамках тижня був проведений День цивільного захисту. Він проходив у день річниці Чорнобильської аварії, тому в цей день проводилась навчальна евакуація та тематична лінійка « 26 квітня – до і після».  26 квітня – річниця жахливої  для всієї планети події. Чорний день Чорнобильської трагедії не одне десятиріччя хвилюватиме людей – і тих, кого він зачепив своїм недобрим крилом, і тих, хто народився далеко від покривдженої землі. Цей день завжди об’єднуватиме  всіх живучих одним спогадом, однією печаллю, однією надією.
  І в цей день учні 5 та 8 класів нагадали всьому учнівському колективу про тяжкі наслідки Чорнобильської трагедії. Всі присутні тематичної лінійки «26 квітня – до і після» вшанували хвилиною мовчання самих перших молодих людей, які не шкодуючи свого життя стали на захист реактора, на захист всього людства.

  08.05.2013 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 «56» 57 58 59 60 61
  Всього новин: 366