Новини

  Українські вечорниці

  З-поміж найбільших зимових свят чи не найголовнішим та очікуванішим був день Андрія, 13 грудня, коли, за українським звичаєм, сільська молодь збиралася в одній хаті на так званих “великих” вечорницях, влаштовуючи там усілякі забави та ігри.

         Така традиція існує і в нашій школі. Цього року учні 9 класу підготували виховний захід “Андріївські вечорниці” з українськими піснями, розвагами і, звичайно, калитою.

        Наприкінці свята, за звичаєм, усіх пригощали смачними українськими варениками.

  04.01.2013 | Aдмін | Читати далі

  Лицарський турнір

   

   

            З давніх давен вважалося, що справжній чоловік має бути сильним, спритним і сміливим. Саме тому в школі відбулися справжні чоловічі змагання «Ану-мо, хлопці!». Учні 5-7 класів мали змогу позмагатися і довести усім, хто ж насправді є справжніми мужчинами, справжніми «лицарями». Перемогу у цих змаганнях здобули учні 6 класу, учні 7 класу здобули 2 місце, учні 5 класу- 3 місце. Учасники гри були нагороджені грамотами та гучними оплесками своїх товаришів.  

   

   

   

   

   

   

   

  04.01.2013 | Aдмін | Читати далі

  Районний семінар у школі

  В Краснянській СЗОШ І-ІІІ ст. відбувся районний семінар на тему: « Впровадження інноваційних технологій на уроках « Захист Вітчизни» та «Основи медичних знань».

  Учасників семінару привітали директор школи Решетнік Г.П. та учні, які з хлібом-сіллю запросили гостей до школи. Потім було організовано екскурсію по навчальному закладу. Учні школи у поетичній формі презентували кожен клас, педагогів та приміщення закладу. Екскурсійне ознайомлення було завершене в кімнаті-музеї, де учні-екскурсоводи представили багатий матеріал про історію рідного села. 

  Предмет «Захист Вітчизни» в навчальному закладі викладає Атаманенко О.Ю.,який учасникам семінару  запропонував відкритий урок в 10 класі на тему «Стрілецька зброя. Автомат Калашнікова». Вчитель реалізував поставлену мету уроку, яка була направлена на  формування в учнів знань з історії автомата, спонукав їх до вивчення будови автомата, правил його розбирання та збирання, розвивав вміння працювати з історичними джерелами, додатковою літературою, виховував в учнів почуття патріотизму. На уроці були представленні інтерактивні методи:  презентації, вирішення проблемних питань.

  Учасники семінару відзначили доброзичливу психологічну атмосферу в класі, взаєморозуміння та співпрацю учителя та учнів, добродушність та любов до своїх вихованців.

  Предмет «Основи медичних знань» в школі викладає Грицанюк О.О., яка учасникам семінару запропонувала урок « Травми систем, їх наслідки. Перша допомога при травмах». Учасникам семінару дуже сподобався урок своєю практичною спрямованістю. Усі дівчата були одягнені в білі халати, вміло надавали першу медичну допомогу, відповідали на запитання і створили позитивне враження на присутніх гостей. На уроці були представленні інтерактивні методи: робота в групах, презентації, «гронування» та інші.

             Продовжився семінар виховним заходом –виступом агітбригади, який був приурочений історії Збройних Сил, що засвідчило високу зацікавленість учнів пізнавальною діяльністю. Напередодні Дня Збройних Сил України учасники агітбригади привітали вчителів «Захисту Вітчизни» зі святом та вручили їм квіти.

      Підводячи підсумки семінару, інспектор відділу освіти Мальована Л.М. відмітила високий рівень проведення семінару та подякувала за те, що школа виховує мужніх захисників Вітчизни.

  08.12.2012 | Aдмін | Читати далі

  Книга про наше село

  Нещодавно у школі відбулася презентація книги Василя Васильовича Щуся «Історія села Красне»

  Фото В.В.ЩусяАвтор книги – наш земляк, народився в 1959 році. Закінчив у 1976 році Краснянську середню школу, у1977-1979 роках служив в армії, а з 1979 року і по цей час працює на інструментальному механічному заводі №45 м. Вінниця. Починав працювати слюсарем, а після закінчення в 1984 році Вінницького політехнічного інституту буз відриву від виробництва, працює інженером-технологом.
  Дуже багато читає і цікавиться історією свого рідного села. Збирає матеріали в архівах бібліотек міста Вінниці, в краєзнавчому музеї села, а також спогади людей похилого віку. Десять років пошукової діяльності, наполегливої праці і от перед нами книга – безцінний скарб для наших односельчан «Історія села Красне».
  Зустрівшись з учнями, Василь Васильович цікаво розповідав про минуле та сучасне нашого села.

  «Багата історія мого села, але, нажаль, не всі сторінки її ще розкриті» - говорить автор і закликає молоде покоління продовжити пошукову діяльність та доповнювати історію новими матеріалами.
  У кінці свого виступу він запропонував учням вікторину «Чи знаєте ви історію свого села?» Переможцеві подарував книгу з власним підписом.
  Учні та вчителі нашої школи щиро вдячні Василю Васильовичу за цікаву книгу, за його клопітку працю, за можливість поринути у сторінки історії нашого села.

  05.12.2012 | Aдмін | Читати далі

  Всеукраїнський день бібліотек

  Під час тижня книги в школі проведена тематична лінійка «Книга—міст у світ знань».

  27.11.2012 | Aдмін | Читати далі

  Осіння ярмарка

   

  Саме весь шкільний рід, всю шкільну родину зібрала напередодні осінніх канікул українська осіння ярмарка. Ще й сіріти надворі не почало, а під дверима, мов із гучномовця:

  27.11.2012 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 «61»
  Всього новин: 366