Новини
Відкритий урок
Відкритий урок хімії з учнями 7 класу на тему: "Хімічні реакції та явища, що їх супроводжують. Хімічні властивості речовин " провела учителька Чепелюк З.П.
Незвичайний урок
Незвичайний "бібліотечний урок" відбувся у 1 класі, який провела Мадишова О.В.
Пам'яті Героїв Крут
29 січня з учнями 10-11 класів було проведено "круглий стіл" на честь дня пам'яті Героїв Крут-однієї з трагічних і водночас високолегендарних сторінок в історії української визвольної боротьби 1917-1921 років.
Пам'яті жертв Голокосту
27 січня у школі було проведено низку заходів з приводу вшанування пам'яті жертв Голокосту. Так, учням 7-9 класів було прочитано лекцію про знищення єврейського населення під час нациської окупації. Серед учнів 10-11 класів був проведений "круглий стіл" на тему "Геноцид проти єврейського народу".
Святкові віншування
Різдвяні свята – чудова і довгоочікувана пора для дітвори. Це пора подарунків, веселощів та святкових віншувань.Саме тому в перший навчальний тиждень в школі лунали шедрівки та колядки. Їх підготували учні нашої школи, гуртківці БДЮТ під керівництвом Герасименко А.В.
Новий семестр
Розпочався ІІ навчальний семестр традиційною шкільною лінійкою із звучанням гімну України та внесенням державного прапора.
.gif)

Навігація
- Головна
- Режим роботи
- Про школу
- Педагогічний колектив
- Учнівський колектив
- Навчально-методична робота
- Атестація педагогічних працівників
- Виховна робота
- Тематичні інформаційні матеріали
- Навчальні кабінети
- Наші досягнення
- Бібліоманія
- Прозорість та інформаційна відкритість закладу
- Критерії, правила і процедури оцінювання здобувачів освіти
- Охоплення навчанням
- Поради психолога
- Недискримінаційне середовище в школі
- Протидія булінгу
- Першокласнику
- Профорієнтир
- НУШ
- ДПА
- ЗНО/НМТ
- Пошта
- Новини
- Оголошення
- Корисні ресурси
- Вибір підручників
- Цивільний захист у закладі
- Дистанційне навчання
- 1 клас
- 2 клас
- 3 клас
- 4 клас
- 5 клас
- 6 клас
- 7 клас
- 8 клас
- 9 клас
- 10 клас
- 11 клас
