Новини

    Місячник Цивільного захисту

    На виконання листа Департаменту гуманітарної політики Вінницької облдержадміністрації від 21.09.2021 № 123 про проведення «Місячника Цивільного захисту» з 17 вересня по 17 жовтня 2021року, згідно «Плану основних заходів цивільного захисту області на 2021 рік», затвердженого розпорядженням Голови Вінницької ОДА від 19 січня 2021 року №38, листа відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Тиврівської селищної ради №733 від 22.09.2021 р., наказу по опорному закладі №143 від 22.09.2021 року «Про проведення «Місячника Цивільного захисту» у відповідності до плану роботи закладу освіти на 2021/2022 н.р. традиційно, з 17 вересня по 17 жовтня 2021 року був проведений «Місячник Цивільного захисту», з метою організації роз’яснювальної роботи серед здобувачів освіти та персоналу з питань  поводження в екстремальних умовах, запобігання виникнення та розповсюдження коронавірусу Covid-19, використання засобів індивідуального захисту та  надання долікарської допомоги, ведення здорового та активного способу життя, роз’яснення державної політики, спрямованої на забезпечення безпеки та захисту населення і територій, матеріальних і культурних цінностей та довкілля від негативних наслідків надзвичайних ситуацій, їх попередження, формування у дітей та учнівської молоді відчуття особистої та колективної безпеки, навичок розпізнання та оцінки небезпеки, вдосконалення теоретичних знань та практичних навичок щодо дій в умовах екстремальних ситуацій в учнів та працівників школи.
     


    ааааПротягом місяця адміністрацією закладу освіти разом із працівниками були вивчені основні документи з питань цивільного захисту, сплановано і проведено ряд цікавих та пізнавальних заходів як класними керівниками, медичним працівником, бібліотекарем школи, практичним психологом, так і вчителями - предметниками. До заходів  залучалися учні 1-11 класів. 
    Головними завданнями місячника Цивільного захисту вважалися:
    -удосконалення педагогічним, технічним та учнівськими колективами теоретичних знань і практичних навичок щодо дій в умовах надзвичайних та екстремальних ситуацій;
    -практична перевірка здатності учнів діяти за сигналами оповіщення Цивільного захисту;
    -користування засобами колективного та індивідуального захисту;
    -навчання керівного та командно-начальницького складу цивільного захисту освітнього закладу з організації та проведення заходів Цивільного захисту.
    В ході місячника адміністрацією закладу була проведена розꞌяснювальна робота серед учнів закладу освіти з метою пропаганди здорового та активного способу життя, а також проведення обмежувально-карантинних заходів щодо запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби SARS-CoV-2. Вчителем основ здоровꞌя (Хмеляр М.О.) проведені тематичні уроки з  учнями 5-7 класів на теми: «Безпека на дорозі. Безпека пішохода» , «Пожежна безпека в громадських приміщеннях», «Сховища та укриття: поведінка у них». Учнівське врядування закладу освіти виготовило пам’ятки: «Як діяти учням і вчителям у випадку пожежі в школі» (педагог-організатор Сорока Т.В.). Медична сестра Гонак О.В. разом із учителем Основи медичних знань Грицанюк О.О. провели практичне заняття «Надання допомоги потерпілому під час отруєння чадним газом» для учнів 10-11 класів. Вихователями груп продовженого дня (Маліновська Я.І., Максименко О.О., Сорока Т.В.) був організований перегляд відеоролика «Корисні підказки» для учнів 1-3 класів.Класними керівниками були проведені години інформування серед дітей: «Сам удома» (1кл – Шеремета С.В.), «Сигнали небезпеки» (2кл – Веремей І.М.), «Захист людини в надзвичайних ситуаціях» (3кл – Мадишова О.В.), «Безпечна поведінка – запорука здорового та щасливого життя» (4кл – Ліпніцька О.Г.), «Правила поведінки під час надзвичайних ситуацій» (5кл – Моцний А.В.), «Про правила безпеки життєдіяльності та небезпечні знахідки «Будь обережним» (6кл – Бенедюк Г.Л.), «Як запобігти трагічним наслідкам пожеж (7кл – Півторак Л.В.), «Можливі небезпечні ситуації, аварії, катастрофи та захист від їх наслідків» (8кл – Сорока Т.В.), «Порядок дій в ситуаціях по сигналу цивільного захисту «УВАГА ВСІМ» (9кл – Королевич Н.М.), «Надання само- та взаємодопомоги у разі поранень, кровотеч, переломів, опіків, удушення чадним газом тощо» (10кл – Хмеляр М.О.), «Штучне дихання – його різновиди, методика та техніка проведення штучної вентиляції легень» (11кл – Грицанюк О.О.).
    Протягом місяця проходила книжкова виставка: «Безпека мого життя» (бібліотекар Півторак Л.В.).Учні 1-11 класів брали участь у конкурсі малюнків на тему: «Небезпека очима дітей» та конкурсі плакатів «Наші рятівники» (Савчук Т.М.) Проведено практичне тренування по евакуації з приміщень закладу освіти усіх участиків освітнього процесу.На уроках фізичної культури проведені комбіновані естафети з елементами виконання нормативів, контрольних завдань Цивільного захисту (учитель Моцний А.В.)
    Місячник ЦЗ у школі був проведений організовано. Керуючий склад, вчителі та учні продемонстрували готовність до дій в екстремальних умовах, до виконання запланованих заходів поставилися відповідально. Поставлені завдання та мета  Місячника ЦЗ досягнуті. 
    На високому рівні проведено години спілкування в 2,3  класах (учителі    Веремей І.М., Мадишова О.В.) в  6, 8, 11-х класах (учителі Бенедюк Г.Л., Сорока Т.В., Грицанюк О.О.) 
    Проведення  у закладі освіти Місячника  цивільного  захисту сприяло удосконаленню педагогічним колективом, учнями та їх батьками теоретичних знань і практичних навичок щодо  дій в умовах  надзвичайних ситуацій, навченості надання першої медичної допомоги потерпілим в разі потреби, готовності учнів діяти за сигналами оповіщення ЦЗ, користуватися засобами колективного та індивідуального захисту, пропаганді здорового способу життя.
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     



    13.10.2021 | Aдмін

    Вернутись назад