Новини

  День Української Державності

        Вперше в історії, сьогодні, 28 липня 2022 року Україна відзначає День Української Державності. Ця пам'ятна дата покликана звернути увагу суспільства на традиції українського державотворення, які мають понад тисячолітню історію, яка підтверджує, що ми, українці, перемагаємо лише тоді, коли єдині, соборні, діємо разом і захищаємо нашу історію, рідну землю та майбутнє наших дітей. 
        З цієї нагоди у школі було проведено ряд заходів: урочисте підняття Державного Прапора України, вшанування пам'яті загиблих в боротьбі за територіальну цілісність нашої держави, бібліотечна виставка "За свободу твою, Україно!", перегляд відеофільмів та відеопрезентацій про видатних діячів державотворення, години інформування. Учні нашого закладу також долучилися до онлайн-фестивалю віршів до Дня Державності "Якою я бачу свою Україну", що був організований Будинком дитячої та юнацької творчості Тиврівської селищної ради.
   
        Тож вітаємо всіх зі святом! Бажаємо завжди вірити у свої сили, поважати один одного, любити свою країну, шанувати нашу історію, пам’ятати всіх, хто героїчно віддав своє життя за Україну та її майбутнє!

      

   

   

   

   

   

   

     28.07.2022 | Aдмін

  Вернутись назад