Новини

  Працюємо по-новому

        23 березня 2021 року відбулося засідання педагогічної ради Опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст.с.Красне Тиврівської селищної ради за участю педагогічних працівників філії І-ІІ ст. с.Черемошне Опорного закладу ЗСО І-ІІІ ст. с.Красне та філії І-ІІ ст. с.Рахни-Польові Опорного закладу ЗСО І-ІІІ ст. с.Красне. 
   
   

           На засідання виносились питання «Організація закладом освіти профілактичних заходів серед дітей та їх батьків щодо формування компетентностей безпечної поведінки в цифровому середовищі», «Побудова партнерських взаємовідносин між закладом освіти та родиною з метою формування в учнів компетентностей безпечної поведінки в цифровому середовищі», «Про формування культури користувача Інтернет ресурсами», «Особливості організації освітнього процесу в умовах дистанційного навчання в закладі освіти в період карантину» тощо.
        Також розглянуті були питання «Про звільнення від державної підсумкової атестації учнів 4-х, 9-х класів» та «Про підготовку та проведення ДПА учнів 11 класу та складання ЗНО в 2021 році».
        З творчими звітами виступили учителі, які атестуються в 2020/2021 н.р.: Кузьмик О.А., Гопчук Т.А., Шевчук Н.В., Бадах К.М., Дунда О.О., Мельник Н.Г., Свершок О.Л.
   
   
   
   
   
   


  29.03.2021 | Aдмін

  Вернутись назад