Новини

    Зустрічайте з любов'ю пташині зграї

          Сьогодні одним з основних завдань, що стоїть перед людством, є поліпшення екологічного стану на планеті. Це важливо особливо для молодих, тому що їм не байдуже, що залишить після себе сучасне покоління людей. Школярі різних країн виходять на екологічні акції  проти знищення існуючих видів тварин, рослин, птахів; акції на захист планети від викидів та забруднення. Учні нашої школи теж приділяють значну увагу природоохоронній роботі, одним із напрямків якої є охорона та приваблювання птахів. 



            Теплою порою птахи бавлять нас своїми дзвінкими співами, невтомно полюють на шкідливих комах. З настанням холоду значна частина птахів мігрує на південь, але птахам, які залишилися, потрібно допомогти пережити усі негаразди. Взимку діти нашої школи робили годівнички, розвішували їх на деревах і слідкували, щоб у них був корм.  На порозі вже весна і птахи, які відлітали у теплі краї, почали повертатися до своїх гнізд. Дуже жаль, що завдяки вирубуванню в лісах та садах дуплястих дерев, багатьом птахам та кажанам ніде гніздитися і тому чисельність їх різко скорочується.

          З метою відродження традиційних екологічних свят у школах,   Київський еколого – культурний центр проводить у цьому  році  Всеукраїнський конкурс дитячої творчості на тему: «День зустрічі птахів – 2019».  Нещодавно, в рамках даного конкурсу, учнями 7 класу було проведено свято «День зустрічі птахів».  Цей захід мав привернути увагу учнів школи, жителів села до охорони та збереження популяції птахів на території громади села, навчити навичкам майстрування і розвішування штучних гніздівель для птахів.

          Учнями школи було виготовлено 8 будиночків для синиць, шпаків, горихвісток, сов, сичів та інших птахів. А через районну газету «Маяк» діти звернулися до усіх жителів - не влаштовувати випалювання очерету, сухої трави, дуплястих дерев, особливо навесні, коли у птахів починається період відкладання та насиджування яєць.

          Втручання людини в життя природи неможливо зупинити. Але усім нам потрібно прагнути не заподіювати їй шкоду, щоб не страждали брати наші менші. Тож, коли птахи нам несуть на крилах весну, закликаємо усіх зустрічати з любов’ю пташині зграї, бо в долі природи – наша доля. 

       



    25.02.2019 | Aдмін

    Вернутись назад